Klasika...príde k vám niekto s katalógom oznamiek. Potom príde niekto druhý...tretí. Trištvrtina sa na nich bezhlavo vrhne. Začnú sa hádky. Chaos zo stužkovej je skutočne neopakovateľný... Nekonečné naťahovanie, každý chce niečo iné. Z takého množstva oznamiek je skutočne ťažké vybrať si to naj – také, ktoré bude vystihovať každého z vás.

Aké oznamko by sa páčilo práve vám? Povedzte nám to! Urobíme všetko pre to, aby ste z oznamkového šialenstva vyviazli bez ujmy :)

TlačOznamka vám ponúkajú jednoduchý návod, ako si správne vybrať a neoľutovať. Dokážeme získať pozornosť mladých a docieliť ich spokojnosť. Ako?

  • Pohrávame sa s designom, kým nebude dokonalý. Dokonalý pre vás.
  • Komunikujeme, tvoríme a vylepšujeme – hľadáme najefektívnejšie spracovanie vašich predstáv
  • Vieme poradiť a radi sa prispôsobíme aj tým najnáročnejším požiadavkám
  • Ponúkame pohodlie internetu a oznamka na dosah jedného kliknutia
  • Garantujeme maximálnu kvalitu, ktorá je nepriamo úmerná študentskej cene :)

Sme mladí a vieme, ako to v oznamkovom svete chodí. Vieme aj to, čo sa niekedy nepáčilo nám. Preto dokážeme nedostatky rýchlo odhaliť a premeniť na naše najväčšie výhody. A tak sme sa rozhodli pre vytvorenie služby TlačOznamka.

Pre nás nie ste jednorazoví klienti, ani číslo objednávky. Vy ste my v mladšom vydaní – z tohto dôvodu sa snažíme byť vždy ústretoví, nápomocní a hlavne korektní.

"Oznamko už bude na celé roky vašou školou do dlane, majte ho podľa vašich predstáv.."

Odbremeníme vás od starostí a dáme vám kvalitné oznamka, s ktorými budete 100%tne spokojní. Ste rovnocennými partnermi. Každú objednávku berieme seriózne a urobíme maximum pre to, aby ste si pri pohľade na vaše oznámenia povedali, že ste sa rozhodli dobre.

Stačí si len vybrať oznamko z návrhov a objednať.