Neobmedzujeme vás. Pri návrhu oznamka máte hneď niekoľko možností a v prípade, ak vás napadne nejaká ďalšia, kontaktujte nás a my vám ju poskytneme. Ponúkame vám niekoľko možností, ktoré určite neodmietnete. Vyberte si a dajte o sebe vedieť ako trieda, celok! ŠTÝLOVO A KVALITNE!!!

Možnosti

 • Chcete profesionálny design zdarma?
  Je to úplne jednoduché. V krátkosti popíšete nášmu designérovi svoju predstavu a s pomocou týchto informácií vytvorí grafický návrh, ktorý vám zašle na zhodnotenie. Počas ďalšej komunikácie s vami, designer upravuje návrh, pokiaľ nebudete 100%tne spokojní. A to všetko zdarma.
 • Páči sa vám niektorý z našich hotových návrhov?
  Na našej internetovej stránke (www.tlacOznamka.sk) nájdete v sekcii „portfólio“ ukážky hotových grafických návrhov oznamka. Ak sa vám niektoré z nich páči, môže byť práve vaše. Stačí si len vybrať.
 • Máte vlastný návrh?
  Vytlačíme aj váš vlastný návrh – len nám ho zašlite v elektronickej podobe vo formáte TIFF, CDR, AI, EPS alebo PDF. Ak vám to nič nehovorí, nevadííííí :) kontaktujte nás a my vám pomôžeme. Garantujeme vám, že výsledný efekt bude určite stáť za to. Stačí, ak nás kontaktujete so svojimi požiadavkami a tím TlačOznamka sa postará o výslednú podobu a prvotriednu tlač vašich maturitných oznámení.
 • Zaručená spokojnosť
  Pre dokonalosť designu budeme na vašom návrhu pracovať do vtedy, kým nebudete 100% spokojní.

U nás máš na výber tri možnosti dizajnu

Neváhajte nás kontaktovať

* Povinné údaje